اشتباهات رایج در بهینه‌سازی (سئو)  – بخش ۱
اشتباهات رایج در بهینه‌سازی (سئو) - بخش 1 : در این مقاله، اشتباهات مرسوم در امر بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو را بطور اجمالی معرفی می کنیم

اشتباهات رایج در بهینه‌سازی وب سایت (سئو)

Common SEO Mistakes

منبع: https://blog.hubspot.com/marketing/seo-mistakes-to-avoid

اشتباهات رایج در بهینه‌سازی وب سایت (سئو)

 

کسب رتبه بالاتر در نتایج جستجوی گوگل، همواره یکی از مهم ترین و بزرگ ترین چالش های هر کسب و کار آنلاین می باشد.

هنگامی که به مرحله طراحی و قراردادن محتوا برای وب سایت تان می رسید، درنظر گرفتن اصول بهینه سازی یا همان سئو SEO بسیار با اهمیت خواهد شد.

نکته مهم: ۳ وب سایت بالا در نتایج جستجو، حدود ۶۱% کل کلیک های جستجو را به خود اختصاص می دهند و ۷۵% کاربران، اصلا وارد صفحات دوم به بعد نمی شوند و در همان صفحه اول نتایج جستجو (first page) روی لینک وب سایت دلخواه خود کلیک می کنند.

اگر شما درگیر نمایش وب سایت خود در صفحه اول گوگل بخصوص در رتبه های بالای آن هستید، احتمالا وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه نشده است.

آیا می خواهید ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت خود را از طریق جستجو بالا ببرید؟ پس ابتدا باید مطمئن شوید که هیچیک از اشتباهات رایج سئو را در مورد وب سایت تان مرتکب نشده اید. اشتباهاتی نظیر:  keyword stuffing (استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی) و broken links (پیوندهای شکسته) و duplicate content (محتوای تکراری) و non-unique title tag (عناوین غیر یکتا) باعث می شوند تا وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل ظاهر نشود.

برای مطالعه بیشتر در زمینه اشتباهات رایج در زمینه سئوی وب سایت می توانید به لینک های زیر مراجعه نمائید:

اشتباهات رایج در سئو

نکته: سئو (SEO:Search Engine Optimization) باعث می شود تا وب سایت شما در رتبه های بالای نتایج گوگل نمایش داده شود. بنابراین بهینه سازی وب سایت باید به روش درستی انجام شود تا باعث بهبود رتبه سایت تان در گوگل شود.

  • ۷۰% لینک هایی که کاربران در نتایج جستجو بر روی آنها کلیک می کنند ارگانیک (organic) می باشند.
  • SEO leads have a 14.6% close rate
  • ۷۵% کاربران هرگز وارد صفحات دوم به بعد نتایج جستجو نمی شوند.
  • ۶۶% بازاریاب ها (marketer) بودجه سئوی وب سایت خود را افزایش داده اند.
  • ۳ نتیجه اول در جستجوی گوگل، ۶۱% کل کلیک ها را به خود اختصاص می دهند.

 

سئو (SEO:Search Engine Optimization)

 

بهینه سازی وب سایت (سئو-SEO) یک جاده دو طرفه می باشد. دقت کنید که مرتکب اشتباهاتی که در بخش دوم بیان می کنیم نشوید تا بتوانید وب سایت خود را در رتبه های بالای جستجوی گوگل ببینید.

 


برچسب‌ها:

آموزش seoآموزش بهینه سازیآموزش سئواشتباهات بهینه سازیاشتباهات سئودیدگاه‌ها :